AKBABA TAH. İNŞ. İML. SAN. TİC. A.Ş.
Firma Adı : AKBABA TAH. İNŞ. İML. SAN. TİC. A.Ş.
Sektör : İnşaat & Restorasyon & Şehir Planlama
Adres : Akşehir Organize Sanayi Bölgesi 6. Sokak No:27-31 Akşehir
Telefon : 0 530 330 16 08
Faks :
E-posta : akbabaaks.insaat@hotmail.com
Web Sitesi : www.akbabainsaat.com.tr
Yetkili : Talha Akbaba
Firma Hakkında

Yarım asırlık heyecanımızın her geçen gün arttığı bu serüvene 1980 yılında Antalya ilinde Akbaba A.Ş. olarak, beton elemanları üretimiyle başladık.
Sizlerden aldığımız ilham ve güçle zaman içerisinde Konya ve Akşehir tesislerimizi imalata geçirerek büyümeye devam ettik.

Türkiye de öncü ve ilklerden olan firmamız toplamda 100.000 m² açık, 15.000 m² kapalı alanda Modern teknolojiyle donatılmış makine parkımız ve genç dinamik kadromuz ile kısa sürede Sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapıya ulaştık.  2016 yılında bünyemize hazır beton tesisimizi de ilave ederek hızla yolumuza devam etmekteyiz. Onlarca çeşit, muhtelif desen, renk ve ebattaki estetik ürünlerimizle prefabrik beton elemanları üretmekte, saha uygulamalarını yapmakta ve müşteri taleplerine yanıt vermekteyiz.

Önce güven ilkesi diyerek çıktığımız bu serüvende son teknoloji laboratuvarlarımızda ürünlerimizi sürekli kontrol ederek Ce, K-Q,TSE-ISO-EN 9000 gibi bir çok özel ve resmi kuruluşlardan aldığımız belgelerimizle, ürünlerimizi Dünya standartlarında sizlerle buluşturmaktayız.

Akbaba A.Ş. olarak geçmişe duyduğumuz saygı bugüne verdiğimiz önem ve yarım asırlık birikimlerimiz doğrultusunda her zaman güveninize layık olmaya yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizimle ilerleyen müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Firmaya Ait Ürünler

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.