AKŞEHİR OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİDEN SEÇİLDİ

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Erdoğan Berber, Ramazan Çelebi ve Orhan Küçük gözetiminde gerçekleştirildi.

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi İkinci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda; Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, Başkan Yardımcısı Çakır Buğra, Yönetim Kurulu Üyeleri Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Halil Murat İmre ve İsa Kurt ile Denetim Kurulu Üyesi Hayati Koyuncu ve sanayiciler olmak üzere 24 katılımcı hazır bulundu. Açılışı, Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan tarafından yapılan İkinci Olağan Genel Kurul’da Divan teşekkülü için yapılan teklif ile Divan Başkanlığına Ahmet Buğra ve Divan Üyeliğine Mustafa Doğan oy birliği ile seçildi.

Ulu Önder Atatürk ve şehitlerimiz için 1 dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından Divan Başkanı’nın talebi üzerine Bölge Müdürü Murat Balaman tarafından müteşebbis heyetin görevine devam edip etmeyeceği hususundaki mevzuatla ilgili bilgi verildi. Katılımcı üyelerden Hasan Hüseyin Angılcı’nın, Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti’nin devam etmesi yönündeki teklifi, oy birliği ile kabul edildi. 

Buna göre; Ender Kalkan, Niyazi Şenel, Çakır Buğra, İsa Kurt, Halil Murat İmre, Hayati Koyuncu, Hikmet Uğurluoğlu, Levent Mavcıoğlu ve Mustafa Doğan’dan oluşan Müteşebbis Heyet, 4 yıl daha görev yapacak.

 

 

 

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.