BAŞKAN KALKAN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kalkan mesajında: “Milletimizin Kurtuluş Savaşı sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin 101. yıldönümünde, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün komutasında, Akşehir’de başlayan ve 30 Ağustos 1922'de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muhaberesi ile vatan topraklarımız kurtarılmasıyla Türk Milleti, bağımsızlık içinde yaşama şerefine kavuşmuştur. Ulusumuz bu zaferle birlikte bağımsızlığından ödün vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Bu vesileyle, bu güzel ülkeyi bizlere miras bırakan Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu ve İstiklal Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve vatanı için canını feda eden tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum. Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutluyorum”  ifadelerini kullandı.

 

Son Duyurular

hero image

TEŞEKKÜR

  • 05 Eylül 2023
hero image

AKŞEHİR OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ YENİDEN SEÇİLDİ

  • 19 Temmuz 2023
hero image

  • 14 Temmuz 2023
hero image

DUYURU

  • 04 Temmuz 2023
hero image

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

  • 18 Mayıs 2023

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.