CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi (AKORSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.


AKORSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “19 Mayıs 1919’da yakılan bağımsızlık meşalesinin, büyük zaferle taçlanmasının sonucunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 29 Ekim 1923’te ‘Türk milletinin karakter ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir’ diyerek ilan ettiği Cumhuriyetimiz, atalarımızdan bizlere kalan en büyük mirastır.

Bu mirasın 100. yılına ulaşmasının gurur, mutluluk ve coşkusunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılında tarihimizden aldığımız güçle tacir ve sanayicimizle geleceğe büyük bir ümitle bakıyor, Cumhuriyetin ışığında emin adımlarla ilerliyoruz.


İstiklal Harbinin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ülkemizin istiklali ve istikbali için mücadele eden tüm vatan evlatlarımızı, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla, rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız ve Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!”dedi.

Sonsuza kadar #YaşasınCumhuriyet

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.