KONYA MESLEKİ EĞİTİM İSTİHDAM FUARI

Sayın Üyemiz,

Konya’da düzenlenecek bu fuar, Türkiye’de ilk olacak!

Meslek liselerinde okuyan veya mezun olan gençlerle, sanayiciler bu fuarda buluşacak!

Türkiye’nin mesleki eğitim odaklı ilk ve tek “Mesleki Eğitim İstihdam Fuarı” Konya’da başlıyor. Konya Sanayi Odası öncülüğünde Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Konya Organize Sanayi Bölgemiz tarafından Konya’da ilan edilen Mesleki Eğitim Seferberliği kapsamında düzenlenecek fuar; 15-16 Mayıs 2024 tarihlerinde Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilecek.

Meslek lisesi mezunlarını istihdam piyasasına kazandırmak ve Konya sanayisinin insan kaynağı ihtiyacını karşılamak amacıyla düzenlenecek fuara, sanayiciler stantları ile katılırken, meslek lisesi öğrencileri veya mezunları da CV’leri ile katılarak sanayicilerle tanışacak. Öğrenciler “Konya Mesleki Eğitim İstihdam Fuarı”nda iş görüşmesinin yanı sıra, staj görüşmesi de yapabilecekler.

Sanayicilerimizle, meslek liselerimiz arasında İstihdam Köprüsü olacak bu fuarda siz de yerinizi alın. Stantlı katılım sağlamak ve etkinlik hakkında bilgi almak için aşağıdaki link üzerinden formu doldurabilirsiniz.

Başvuru linki için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve İletişim için;

Ali Furkan YALÇIN – 332 251 0670 / 135 – 554 335 2775 – meslekiegitim@kso.org.tr

geleceksende.org.tr

Saygılarımızla,

HABER BÜLTENİ

AKORSAB e-posta listemize kayıt olun, son duyuru ve gelişmelerden haberdar olun.